Rick’s bier is van hoge gisting met nagisting op de fles. De ambachtelijk bereide appel- en perenstroop geeft dit kwaliteitsbier, geschikt voor alle seizoenen, een opmerkelijk karakter.

Geserveerd op de juiste temperatuur (tussen 6 en 10°C.) én in het speciaal daarvoor ontworpen glas ontwaart men pas een dunne nevel die dit gerstenat siert en ons lijkt te willen zeggen: ‘Slechts op de tong geef ik iets van mijn Voerens mysterie prijs’. Rick’s Abbesse is dan weer een kersenbier op basis van de lokale kers ‘Abbesse de Mouland’. Rick’s bruin bier is nieuw in het assortiment Voerense streekproducten. Het is een stevig en pittig moutbier dat vervaardigd wordt met bronwater, geroosterd gerstenmout en Voerense appel- en perenstroop. Proef ze zeker eens in de lokale cafés of restaurants.

Streekbier is te koop in het Bezoekerscentrum en de Euregio-Info-Shop in ‘s-Gravenvoeren

Google Maps
Google Street View
Related Projects
Contacteer ons

U kan ons steeds telefonisch bereiken tijdens de openingsuren op het nummer 04 381 07 36 of via dit contactformulier. Graag tot ziens.